Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek


Prodej koní

Bližší informace o všech nabízených koních a cenách na telefonních číslech uvedených v kontaktech, nebo při osobní návštěvě naší stáje.

TATONKA

Druhý potomek klisny TANKRÉGY(Laroche), vítězky na rovině i na překážkách (první potomek předčasně uhynul).

Tankréga je dcera vítězky Jarní ceny klisen(L) TAMALIREGY(Lincoln), z jejichž potomků zatím nejvíce vynikl trojnásobný vítěz ve dvou letech a posléze nejlepší účastník českého chovu v Českém Derby (Gd-3) 2008 TESIOV(Mill Pond). Dále je Tamalirega matkou slušného vytrvalce TEMERAFA(Enjoy Plan), mj. 4. z Karlovarské dvojnásobné míle, několikanásobného vítěze TYGRA ROKYTENSKÉHO(Varadar), či na rovině i na překážkách umístěné a již v chovu zařazené TUARÉGY(Mill Pond).

Druhou matkou Tankrégy je TAMMY(Mys). Ta je matkou vynikající steeplerky TANEČNICE(Sectori) - jedničkové vítězky, se ziskem přes půl milionu Kč; TAMMY´N CLASSYHO(Secret´n Classy - vítěze na rovině i na překážkách, umístěného v dostizích statutu Gd-2 a Listed v Meranu, či Ceně České televize (I.kat.); TAMMYBINA(Bin Shaddad) - umístěného v Zlatém poháru Paramo(L); vítěze na rovině i překážkách TAMMYJOOMA(Najoom), či dvojnásobného lehkého vítěze na proutěnkách TAMMYRAYE(Ray of Light).

Třetím matkou Tankrégy je pak TASZKA(Dakota). Ta je příslušnicí úspěšné polské rodiny  - pochází z ní mj. výborní koně jako Tankred, Treviso, Tantra, Tytus, Taro, Toast, či aktuálně Temperament.

< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006