Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek

TARANTÝNA * 13.4.2015

KLISNA Z VÝBORNÉ RODINY SLAVÍCÍ ÚSPĚCHY JAK V ROVINOVÉM TAK V PŘEKÁŽKOVÉM PROVOZU!!


Velmi pěkná, líbivá, charakterní, živá klisna.


První potomek klisny TANKRÉGY(Laroche), vítězky na rovině i na překážkách.


Tankréga je dcera vítězky Jarní ceny klisen(L) TAMALIREGY(Lincoln), z jejichž potomků zatím nejvíce vynikl trojnásobný vítěz ve dvou letech a posléze nejlepší účastník českého chovu v Českém Derby (Gd-3) 2008 TESIOV(Mill Pond). Dále je Tamalirega matkou slušného vytrvalce TEMERAFA(Enjoy Plan), mj. 4. z Karlovarské dvojnásobné míle a několikanásobného vítěze TYGRA ROKYTENSKÉHO(Varadar).


Druhou matkou Tankrégy je TAMMY(Mys). Ta je matkou vynikající steeplerky TANEČNICE(Sectori) - jedničková vítězka, zisk přes půl milionu Kč; TAMMY´N CLASSYHO(Secret´n Classy - vítěz na rovině i na překážkách, umístění v dostizích statutu Gd-2 a Listed v Meranu, či Ceně České televize (I.kat.); TAMMYBINA(Bin Shaddad) - umístěného v Zlatém poháru Paramo(L); vítěze na rovině i překážkách TAMMYJOOMA(Najoom), či dvojnásobného lehkého vítěze na proutěnkách TAMMYRAYE(Ray of Light).


Třetím matkou Tankrégy je pak TASZKA(Dakota). Ta je příslušnicí úspěšné polské rodiny  - pochází z ní mj. našemu turfu velmi známí výborní koně jako Tankred, Treviso, Tantra, Tytus, Taro či Toast.


Zcela zdráva, v dobré kondici.


+ 23.1.2018.. těžká kolika.. R.I.P.

Rodokmen

TARANTÝNA RAY OF LIGHT(IRE) RAIBOWS FOR LIFE(CAN) LYPHARD(USA)
RAINBOW CONNECTION(CAN)
TOPMOST TOPVILLE(IRE)
ARENETTA(IRE)
TANKRÉGA LAROCHE(GER) NEBOS(GER)
LAUREA(IRE)
TAMALIREGA LINCOLN
TAMMY

Dostihová kariéra

ROK POČET STARTŮ VÍTĚZSTVÍ UMÍSTĚNÍ DOTACE GH

TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA TARANTÝNA
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006