Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek

INARCA * 7.4.2010

Krásná tmavá hnědka s četnými bílými odznaky je čtvrtým potomkem klisny IRCANY.


IMÁGO patřil k širčí vytrvalecké špičce na rovině, na překážkách se opakovaně umístil v Ceně Vltavy(NL). IRENKA, pravá sestra INARCI, třikrát zvítězila na rovině a hned debutu nad skoky získala umístění.


Inari exteriérově připomíná svého děda SEATTLE SLEW(USA). Je velmi milá, komunikativní, zvídavá, ale někda trošku víc temperamentní a hektická.


Narozdíl od své pravé sestry je hodně pozdní, celou tříletou sezónu se protrápila se šimbajny. Bohužel jí chybí taky Irenčina chuť utíkat a rovinový trénink její psychice příliš nesvědčí. Proto po velmi nepřesvědčivých výkonech na rovině byla 2.6.2014 prodána do překážkového provozu.


Za stáj Kameňák, trenéra Stanislava Kováře absolvovala 8 startů, přičemž jejím maximem bylo druhé místo z menší brněnské steeplechase.


V říjnu roku 2015 byla prodána na rekreační ježdění. Její novou majitelkou je Martina Hozáková.

Rodokmen

INARCA HOUSE RULES(USA) SEATTLE SLEW(USA) BOLD REASONING(USA)
MY CHARMER(USA)
HOUSEPROOD(USA) RIVERMAN(USA)
PROUD LOU(USA)
IRCANA ARCANE(USA) BLUSHING GROOM(FR)
I WILL FOLLOW(USA)
IMPOSANTA PATCHER
ISIKA

Dostihová kariéra

Inarčina dostihová kariéra je pro nás velký zklamáním. Kobylka byla hodně pozdní a navzdory tomu, že v tréninku podávala slušné výkony, v dostihu toho nikdy moc nepředvedla.

ROK POČET STARTŮ VÍTĚZSTVÍ UMÍSTĚNÍ DOTACE GH
2014 8 0 2 8.300 52
2013 4 0 0 0 42
2012 2 0 0 - 44,5

INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA INARCA Chyba! Obsah nemůže být vypsán!
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006