Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek


Vítáme Vás na stránkách naší stáje, zabývající se chovem, odchovem a tréninkem A1/1.

Aktuality

VCH 8.9.: ČÁRIRAY O ZLATÝ POHÁR EŽ PRAHA a.s., DEBUT IRENKY NA PŘEKÁŽKÁCH a AMERICKÝ ŠERIF

06. 09. 2013

Do Prahy tentokrát cestují dva naši svěřenci.


Šestiletá IRENKA (House Rules) si jde poprvé v kariéře vyzkoušet dostih přes proutěné překážky. Talentovaná určitě je, vytrvalá taky, tak snad už se zase štěstěna začne přiklánět na její stranu.. V poslední době je kobylka spíš magnetem na nejrůznější zranění.. V dostihu zařazeném do IV.kat.na 3.300m bude v jejím sedle ž.Dušan Andrés.


Druhým do party je tříletý AMERICKÝ ŠERIF(Two-Twenty-Two). Oblíbený ryzák má namířeno do hdcpu IV.kat. na 1.200m. Proti němu hovoří vysoká váha a dlouhá pauza, ale na druhou stranu koník již v první půli sezóny ukazoval, že čtvrtá kategorie by pro něj neměla být stropem. V sedle odchovance Ing.Miroslava Ševčíka bude am.Jindřich Fabris.


Ač se na tyto starty těšíme sebevíc, magnetem nedělního  odpoledne pro nás bezesporu bude ZLATÝ POHÁR ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA, a. s.. Zde totiž nastupuje ke svému třetímu letošnímu startu jeden z našich nejlepších odchovanců, loňský šampion na proutěných překážkách, šestiletý ČÁRIRAY.


Více na následujících odkazech:


Chuchelský vrchol obstarají proutěnkáři


Stanislav Popelka: „Se ctí se zúčastnit.“


Čarokráska a Čarda

VCH 1.9.: CHERI HONEY i DETEKCE TŘETÍ!

01. 09. 2013

CHERI HONEY se Zdeňkem Bodlákem nakonec nastoupili do svého dostihu jako největší outsideři, ale po opatrném začátku se nakonec předvedli velmi slušně a docválali si pro třetí místo.


cheri honey


Slušně si vedla i dvouletá DETEKCE, jejíž projev už byl vyzrálejší než při debutu a v cíli jí patřilo, stejně jako jejímu stájovému kolegovi, třetí pozice.


Detekce


IGRÁČEK dle očekávání na dotaci nedosáhl, ale za svůj výkon se mezi mílaři taky stydět nemusel. Od vítěze jej na deváté příčce dělilo cca 11 délek.


 

V neděli konečně zase do Chuchle!!

30. 08. 2013

Až tři naši svěřenci budou v neděli 1.9. k vidění v obnoveném dostihovém provozu ve Velké Chuchli.


Jako první zamíří na start zástupce stáje TVD-Technická výroba a.s. sedmiletý CHERI HONEY. Cheri má  další šanci dostat se do cíle překážkového dostihu, tak snad se nic nepřihodí a konečně zase ukáže své kvality. V proutěnkách III.kat. na 3.300m bude mít v sedle Zdeňka Bodláka.


Druhý životní start čeká Cheriho stájovou kolegyni, dvouletou DETEKCI. První start pro ni byl veskrze seznamovací a narazila v něm na silnou konkurenci. Nyní ji čeká první dostih Fitmin série pro české odchovance, III.kat. na 1.200m.  Kobylku povede Bauyrzhan Murzabayev.


Nakonec by měl nový chuchelský trávník vyzkoušet zástupce naší stáje čtyřletý IGRÁČEK. Jeho ambice ale v ceně III. kat. na 1.600m pro české odchovance nejsou příliš vysoké.  Po květnovém zranění a více než tříměsíční pauze se jde na pro něj příliš krátké trati hlavně proběhnout a připravit na starty na příhodnějí distanci.. snad jich v pražských propozicích přibude.. V sedle Igráčka bude žk.Pavlína Filipová.


Detekce s Léňou v Blavě

ČÁRIRAY VÍTĚZNÝ V PARDUBICÍCH!!

25. 08. 2013

Již osmé životní vítězství a třetí překážkové si v sobotu připsal do své vynikající kariéry letos šestiletý ČÁRIRAY(Ray of Light - Čarokráska).


Stalo se tomu tak v rychlém tempu odběhnuté steeplechase, III.kategorie na 3900m.


Čarda při svém třetím steeplechase startu kariéry výborně skákal a v závěru předvedl svůj tradičně výborný finiš, na který žádný ze soupeřů nenalezl odpověď. V sedle reprezentanta stáje Sectori-Ševčík Vlachovice a svěřence trenéra Stanislava Popelky byl opět ž.Dušan Andrés.


Ve fotogalerii z pastvin si můžete prohlédnout mj. Čárirayova pravého bratra Čardu.


Čarokráska a ČardaNa prodej NONITO!!

07. 08. 2013

Z důvodu vyřazení z dostihového provozu je majitelem nabízen k prodeji pětiletý ryzák valach NONITO(Belenus-Nonna).


Nonito

Lysá nad Labem 3.8.: Vydařená letošní premiéra ČÁRIRAYE

06. 08. 2013


V sobotu absolvoval v Lysé nad Labem svůj první letošní start loňský proutěnkářský šampion ČÁRIRAY(Ray of Light - Čarokráska, Bin Shaddad).


Spolu s ž. Dušanem Andrésem zamířil do steeplechase IV.kat. na 3.500m. Čáriray absolvoval celý dostih, jak se na sezónní debut a tropické počasí sluší, bez zbytečného tlaku a v cíli odešel nakonec poražen jen o kr.hlavu a 1 1/4 délky od třídových Rabit Wella A Terbesze. Další koně v cíli už na něj ztráceli 16 a více délek..


Čaryn reprezentuje stáj ing. Miroslava Ševčíka a připravujej jej Stanislav Popelka.


V našem tréninku se na dostihový debut připravuje Čárireyova pravá sestra, dvouletá ČÁRYREJKA, a velkou radost máme také z jeho letos narozeného pravého bratra ČARDY.


 

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42  »
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006