Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek


Vítáme Vás na stránkách naší stáje, zabývající se chovem, odchovem a tréninkem A1/1.

Aktuality

VCH 28.4. bez umístění; do LYSÉ nakonec jen NONITO - IRENKA dohlášena do VCH 5.5.

01. 05. 2013

CHERI HONEY předvedl při svém návratu na dráhu slušný a nadějný výkon, přičemž při lepším průběhu dostihu mohl myslet i na dotované umístění. V cíli mu patřilo desáté místo, vzdálené zhruba šest délek od vítěze.


Ambice z tréninku opět nepotvrdila tříletá INARCA, kterou bohužel opět rozboleli šimbajny a tak si nyní opět od dostihového dění na nějaký čas odpočine..


IRENKU jsme se nakonec rozhodli škrtnout z dostihu v Lysé nad Labem a nahlásit ji do otevřeného hdcpu II.kat. na 2.200 do Velké Chuchle. Čeká ji sice náročnější, i když ne zase nezvladatelná konkurence, ale hlavně pro ni mnohem příhodnější dráha. V dostihu ponese váhu pouhých 50kg a v jejím sedle bude ž.Martina Havelková.


NONITO tak pocestuje do Lysé sám, ale cestou zpět se k němu přidá stájová kolegyně TRAVIOLLA, která se vrací z úspěšného připouštění z Krabčic.


 

VCH 28.4.: Navrátilec CHERI HONEY a INARCA; LYSÁ 1.5.: NONITO a IRENKA

27. 04. 2013

V nadcházejících dostihových dnech se na dráze představí zástupci stáje TVD a.s. Slavičín CHERI HONEY a NONITO a pravé sestry INARCA a IRENKA (obě House Rules-Ircana).


Sedmiletý CHERI HONEY(Look Honey-Chanci) se pokusí o návrat do dostihového provozu po téměř dvou letech zdravotní pauzy. Chuť do práce má tento již šestinásobný vítěz velkou, tak uvidíme, jak si povede v kvalitním šestnáctihlavém poli ceny III.kat. na 1800m. V jeho sedle bude Ondřej Velek.


Do Chuchle jej doprovodí tříletá INARCA. Jejím cílem je cena IV.kat.pro tříleté nezvítězivší, taktéž na 1.800m. V sedle bude mít ž.Jaromíra Šafáře.


Polská akvizice stáje TVD a.s. Slavičín NONITO(Belenus-Nonna) si vyzkouší start na levou ruku, tak jak na to byl zvyklý ve své rodné zemi. Konkurence je však v ceně III.kat na 1.700m kvalitní, tak uvidíme, jak si s ní tento poněkud nevyzpytatelný ryzák s pomocí ž.Dušana Andrése poradí.


Šestiletá IRENKA se po zdravotní pauze vrací na svou oblíbenou vytrvaleckou distanci, ale je otázkou jak se vypořádá se specifiky lysolabského závodiště. V ceně IV.kat. na 2.200m bude mít ž.Jaromíra Šafáře.


cheri honey


 

Článek na webu DOSTIHOVÝ SVĚT:))

25. 04. 2013

Interview s Pavlem Vrbou si můžete přečíst ZDE.


A protože AMERICKÝ ŠERIF je prvním českým vítězem po TWO-TWENTY-TWO váže se k němu i další článek, tentokrát na webovkách "Fitminu".

AMERICKÝ ŠERIF VÍTĚZNÝ!! IGRÁČEK po nevydařeném průběhu ČVRTÝ

23. 04. 2013

AMERICKÝ ŠERIF se v neděli ukázal být ve slušné formě a v dobrém rozpoložení, když na jeho silný závěr nenašel žádný ze soupeřů odpověď. Jistý vítěz.


VIDEO


Šerif jako jistý vítěz


Plné šance na vítězství měl i IGRÁČEK, ale poté, co většinu dostihu absolvoval zbytečně daleko na chvostu pole, nestihl svým táhlým závěrem víc než čtvrté místo..


VIDEO 


 

VCH 21.4.: IGRÁČEK a AMERICKÝ ŠERIF

20. 04. 2013

Druhou dostihovou neděli budou naši svěřenci k vidění ve Velké Chuchli.


Start po týdnu si vyzkouší AMERICKÝ ŠERIF, který nastoupí do ceny IV.kat. pro nezvítězivší tříletky na 1.400m.


Do vytrvaleckého hdcpu III.kat. míří čtyřletý IGRÁČEK(Ray of Light-Izy), který se snad bude snažit odčinit za své poslední loňské vystoupení..


Oba koníci budou mít v sedle žk.Pavlínu Filipovou.


igráček

BRATISLAVA 14.4. - TŘETÍ místo pro AMERICKÉHO ŠERIFA, ČTVRTÉ pro NONITA

15. 04. 2013

Jak NONITO, tak AMEERICKÝ ŠERIF se dokázali při svých prvních startech umístit, přičemž spokojeni jsme byli zejména s výkonem AMERICKÉHO ŠERIFA. Ten ač nastupoval do dostihu jako největší outsider, obsadil v poli do klasických zkoušek směřujících tříletků pěkné třetí místo. Mílová trať, už ale asi bude na horní hranici jeho distančního optima.


NONITO bohužel opět v dostihu přemýšlel nad jinými věcmi než závoděním a snažil se prověřit schopnosti svého žokeje. Nedokázal tak prodat svou formu z tréninku a my jsme se museli spokojit se čtvrtým místem...

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42  »
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006