Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek


Vítáme Vás na stránkách naší stáje, zabývající se chovem, odchovem a tréninkem A1/1.

Aktuality

TEMERAF potěšil DRUHÝM místem, ČARODĚJKA zase TŘETÍM

22. 09. 2014

Konečně trochu zájmu závodit ukázal v neděli TEMERAF alias Timík, když si i díky dobrému odjetí Katky Hlubučkové doběhl pro pěkné druhé místo.


Spokojení jsme ale byli i s výkonem našeho nadějného vytrvalce KLEONNA, který se sice v rychlé "čtrnáctce" nedostal přes poslední místo, ale jeho projev už byl lepší než v prvním startu.


Dařilo se i pětileté ČARODĚJCE(Ray of Light), která si na své oblíbené slušovské dráze doběhla pro třetí místo v hcpu IV.kat. na 1.600m. V sedle svěřenkyně Katky Berthier, reprezentující stáj Filip byla  ž.Zuzana Vokálková.


TEMERAF

VCH 21.9.: Repete pro Kleonne s Temerafem

20. 09. 2014

Vzhledem k tomu, že minulé běhání nezanechalo na našich dvou valášcích téměř žádnou únavu, vydají se oba do Prahy znovu.


TEMERAF, vyzbrojen beránky, dostane další, možná už poslední, šanci předvést se v rovinovém dostihu, byť zatím to vypadá, že vyhrávat dostihy není to, co ho zrovna interesuje.. No třeba se v hdcp IV.kat na 1.800m alespoň trochu probere..


KLEON dle očekávání minule moc nechápal "o co jde", a zítra bude mít jediný úkol - doběhnout si pro handicap. V ceně IV.kat na 1.400m jej povede Katka Hlubučková, která bude sedlat i Temeráfka.


Kleon


 

VCH 14.9.: Debut KLEONNA a souboj TEMERAFA s TYGREM ROKYTENSKÝM

12. 09. 2014

V neděli by se měl ke svému prvnímu životnímu startu postavit tříletý ryzák KLEONNE(Egerton-Kata Hari). Pozdní odchovanec Jaroslava Kunčara míří do ceny IV.kat. na 1.800m pro 3-leté  a starší nezvítězivší koně. V sedle bude mít K.Hlubučkovou.Druhým do party je rovněž tříletý TEMERAF(Enjoy Plan-Tamalirega), který naopak nastoupí už ke svému pátému letošnímu startu. Hdcp IV.kat. pro 3-leté a starší koně na 2.200m je ale také cílem Temerafova pětiletého polobratra TYGRA ROKYTENSKÉHO, zástupce stáje R.Maag-Hála, tr. MVDr.Hály, takže nás může čekat i zajímavý osuboj.. snad o přední pozice;)).. Temeraf bude mít v sedle žk.S.Molkovou, Tygřík ž.Petra Foreta.


TEMERAF

VCH 31.8.: Smolný návrat do Prahy s Detekcí a Izynkou

04. 09. 2014

Rozběhnutí po prázdninové pauze jako první absolvovali tříletá DETEKCE a IZYNKA.


Zástupkyně TVD-Technická výroba a.s. DETEKCE zamířila do hdcpu IV.kat. - 1200 m, pro 3letí a starší a v sedle měla poprvé ž.Tomáše Lukáška. Kobylka podala opět poctivý výkon, ale bohužel žokej dlouho nemohl nalézt vhodný prostor k útoku a tak její srdnatý výkon nestačil na víc než na šesté místo vzdálené ani ne 1 a 1/2 délky od vítěze.Stejné umístění si veze i IZYNKA, byť té chybělo v ceně III.kat. - 1800 m, pro 3letí a starší české odchovance na vítěze něco přes devět délek. Její výkon byl ale ovlivněn zraněním spěnky.


Prázdninové dění: ČÁRIRAY, ČARODĚJKA, INJESTAS a INARCA

21. 08. 2014

Po Izynčině neúspěšné misi při Derby mítinku (žel opět šimbajny..) nastaly našim koníkům pracovní prázdniny a tak jen na dálku sledujeme výkony našich odchovanců v "cizích" službách.


S vírou v měkčí poklad se 6.7. vydal do Karlových Varů ČÁRIRAY aby čelil kvalitní konkurenci v Poháru Kosefa Váni (Steeplechase NL - 4500 m, cena, 5letí a starší). Dusné letní počasí a pevná dráha bylo sice proti němu, ale Čariray pod ž.Dušanem Andrésem zabojoval a získal pro svého majitele ing.M.Ševčíka čvrté místo.Ve Slušovicích 2.8. získala své letošní první a celkově třetí životní vítězství bělka ČARODĚJKA, kterou pro stáj Filip připravuje K.Berthier. K pohodlnému vítězství šimličku dovedl ž.Petr Foret.V Kolesách 16.8. absolvoval svou druhý životní start tříletý INJESTAS(Look Honey-Ircana), přičemž první, před dvěma měsíci v Pardubicích, se mu kvůli nezkušenosti a urvané podkově vůbec nepovedl. V koleském bumperu IV.kat. na 2.900m si ale pod Josefem Borčem už počínal o poznání lépe a po aktivním průběhu obsadil třetí místo. Injestase připravuje pro stáj Dijana Dobšice tr. J.Barbořík.Své první překážkové starty absolvovala o prázdninách čtyřletá INARCA(House Rules-Ircana). První steeplechase ve Světlé Hoře dokončila bez větších problémů na šestém místě. V druhém startu ve Slušovicích už ale pod tlakem zachybovala na poslední překážce a upadla... V sedle Inarcy reprezentující stáj Kameňák s.r.o. byl pokaždé j.Jan Derych.


Na DERBY mítink s IZYNKOU:))

20. 06. 2014

Na letošním Derby dni bude naši stáj a chov zastupovat tříletá IZYNKA(Look Honey-Izy).


Kobylka míří do 35. CENA WAGO R - cena I.kat. - 3 klisny - 2200 m - 120 000 Kč, tedy dostihu, kteří mají turfmani zažitý jako "Cenu Hřebčína Napajedla" a taky dostihu, kde matka Izynka IZY(Lincoln), vybojovala před patnácti lety třetí místo. Izynčiny nejlepší časy, ale teprve přijdou, tak budeme spokojeni, pokud dostih absolvuje se ctí a bude se snažit zabojovat o poslední dotaci. Izynka je navíc "blátomil", takže současné počasí jí při chuti asi příliš nebude.. Snad bude aspoň zavalaženo.. Kurz na vítěze 16:1.


IZYNKA

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42  »
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006