Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek


Vítáme Vás na stránkách naší stáje, zabývající se chovem, odchovem a tréninkem A1/1.

Aktuality

PARDUBICE 12.10.: CHERI HONEY na start KŘIŠŤÁLOVÉHO POHÁRU; TAMMY´N CLASSY do CENY VLTAVY!!

11. 10. 2014

Rok se s rokem sešel a je tu opět pardubický galamítink! Loni a předloni náš chov výborně prezentoval ČÁRIRAY, který bohužel letos vinou zranění startovat nemůže, ale nakonec se našli jiní, kteří jej zkusit nahradit.


Do Pardubic míříme s CHERI HONEY, naším svěřencem, reprezentujícím barvy stáje TVD-Technická výroba a.s.. Hany bude startovat v Křišťálovém poháru (NL, proutky, 4.100m) a v sedle bude mít jako minule jezdce Petra Tůmu.


V Ceně Vltavy (NL, steeplechase-cross country, 4.500m) by se zase měl objevit náš odchovanec TAMMY´N CLASSY, reprezentant stáje Lokotrans v přípravě S.Kováře. Classik začal letošní sezónu velmi dobře, ale v druhém startu se bohužel zranil a musel se léčit. Jeho aktuální forma je tak otázkou. V sedle bude mít svého stálého jezdce Jana Derycha.

NOVÉ PŘÍRUSTKY VE STÁJI: SHE DAISY, RECIS a CEJKA:))

1. 10. 2014

V posledních týdnech se naše stáj rozrostla o tři kobylky - dvě dvouleté a jedno odstávče


Vzhledem k tomu, že v r. 2011 jsme nezapouštěli žádnou naši klisnu a jeden ročník, tak ve stáji chybí, rozhodli jsme se přikoupit:)) V Hluku u p.Šimčíka se nám svým exteriérem, původem (i jménem) zalíbila hnědka SHE DAISY(Egerton-Shenai), příslušnice výborné napajedelské rodiny založené klisnou SHEHREMA, úspěšné jak v rovinovém, tak překážkovém provozu. Jako závdavek jsem ale k "Daisy" dostali ještě RECIS(Security Risk-Redarmona). Bábou Recis je na dráze i chovu úspěšná RED MORNING, tak se snad kobylka ukáže v lepším světle než zatím její sourozenci..


Roční kobylku jsme si už dříve zamluvili v chovu p. Pšurného, aby naše Častuška nevyrůstala bez vrstevnice. Je jí velmi líbivá a hodná CEJKA (Sharpour-Cake of Luck). Matka dokázala třikrát zvítězit na sprinterských distancích a Cejka je prvním, ale zatím to vypadá že povedeným, potomkem:)).


 

VCH 28.9.: DRUHÉ místo pro CHERI HONEYHO, V BRNĚ zase pro INARCU

28. 09. 2014

Třetí letošní start a první na proutěnkách absolvoval o svatováclavské neděli osmiletý CHERI HONEY(Look Honey). V dostihu třetí kat. na 3.300m jej vedl Petr Tůma a nastupoval do něj jako třetí sázková šance. Hany absovoval většinu dostuhu v klidu ve středu pole a v cílové rovince zabojoval, jak je jeho dobrým zvykem a získal pěkné druhé místo:)) Cheri Honey zastupuje stáj TVD-Technická výroba, a.s.


Nedařilo se ale Hanyho stájové kolegyni DETEKCI(Bully Pulpit), která poprvé ve své kariéře neměla o dostizích "svůj den", zlobila v boxech a po špatném startu se už v hdcpu IV.kat na 1.200m neodlepila z osmé pozice.


V Brně nás naopak mile překvapila INARCA(House Rules), která konečně po dvou smolných startech, zdárně absolvovala celý kurz dostihu. Ve steeplechase IV.kat na 3.600m pro 4-leté koně si se svým stálým jezdcem Janem Derychem doběhla pro druhé místo. Inarca zastupuje stáj Kameňák s.r.o. a připravuje ji Stanislav Kovář.


Cheri Honey

TEMERAF potěšil DRUHÝM místem, ČARODĚJKA zase TŘETÍM

22. 09. 2014

Konečně trochu zájmu závodit ukázal v neděli TEMERAF alias Timík, když si i díky dobrému odjetí Katky Hlubučkové doběhl pro pěkné druhé místo.


Spokojení jsme ale byli i s výkonem našeho nadějného vytrvalce KLEONNA, který se sice v rychlé "čtrnáctce" nedostal přes poslední místo, ale jeho projev už byl lepší než v prvním startu.


Dařilo se i pětileté ČARODĚJCE(Ray of Light), která si na své oblíbené slušovské dráze doběhla pro třetí místo v hcpu IV.kat. na 1.600m. V sedle svěřenkyně Katky Berthier, reprezentující stáj Filip byla  ž.Zuzana Vokálková.


TEMERAF

VCH 21.9.: Repete pro Kleonne s Temerafem

20. 09. 2014

Vzhledem k tomu, že minulé běhání nezanechalo na našich dvou valášcích téměř žádnou únavu, vydají se oba do Prahy znovu.


TEMERAF, vyzbrojen beránky, dostane další, možná už poslední, šanci předvést se v rovinovém dostihu, byť zatím to vypadá, že vyhrávat dostihy není to, co ho zrovna interesuje.. No třeba se v hdcp IV.kat na 1.800m alespoň trochu probere..


KLEON dle očekávání minule moc nechápal "o co jde", a zítra bude mít jediný úkol - doběhnout si pro handicap. V ceně IV.kat na 1.400m jej povede Katka Hlubučková, která bude sedlat i Temeráfka.


Kleon


 

VCH 14.9.: Debut KLEONNA a souboj TEMERAFA s TYGREM ROKYTENSKÝM

12. 09. 2014

V neděli by se měl ke svému prvnímu životnímu startu postavit tříletý ryzák KLEONNE(Egerton-Kata Hari). Pozdní odchovanec Jaroslava Kunčara míří do ceny IV.kat. na 1.800m pro 3-leté  a starší nezvítězivší koně. V sedle bude mít K.Hlubučkovou.Druhým do party je rovněž tříletý TEMERAF(Enjoy Plan-Tamalirega), který naopak nastoupí už ke svému pátému letošnímu startu. Hdcp IV.kat. pro 3-leté a starší koně na 2.200m je ale také cílem Temerafova pětiletého polobratra TYGRA ROKYTENSKÉHO, zástupce stáje R.Maag-Hála, tr. MVDr.Hály, takže nás může čekat i zajímavý osuboj.. snad o přední pozice;)).. Temeraf bude mít v sedle žk.S.Molkovou, Tygřík ž.Petra Foreta.


TEMERAF

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42  »
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006