Vrba Rokytnice-Slavičín
Menu Aktuality O nás Trénink Chov Prodej Fotogalerie Kontakty
Obrázek náhodný obrázek


Vítáme Vás na stránkách naší stáje, zabývající se chovem, odchovem a tréninkem A1/1.

Aktuality

VCH 26.10.: DRUHÉ místo pro CHERI HONEY; ČTVRTÉ pro TEMERAFA:))

27. 10. 2014

Cheri Honey


 


TEMERAF

VCH 19.10.: TŘETÍ místo pro TEMERAFA a ČTVRTÉ pro ČÁRYREJKU

20. 10. 2014


Slušné výkony dnes podali oba naši svěřenci ve Velké Chuchli – tříletci TEMERAF(Enjoy Plan) a ČÁRYREJKA(Ray of Light-Čarokráska).


TEMERAF patřil po minulém výkonu v hdcpu IV.kat. na 1.800m k šancovým koním a taky si tak počítal. Vzhledem k tomu, že by se ale Timík měl představit v dostizích ještě příští týden, volili jsem dnes trochu méně aktivní taktiku než v minulém startu, které by mu zřejmě vyhovovala více. Ale i tak Timík na měkké půdě vybojoval velmi dobré třetí místo.  V sedle měl opět Katku Hlubučkovou.


TEMERAF


Teprve k třetímu letošnímu startu a to navíc po téměř pětiměsíční odmlce šla na start velmi pozdní sestra vynikajícího ČÁRYRAYE ČÁRYREJKA. Čárynka se navíc v minulých startech na kratších distancích šla jen proběhnout a i dnes šla do dostihu s cílem si v klidu vyzkoušet vytrvaleckou distanci a zabojovat až v cílové rovince. Pod Míšou Musialovou Čárynka v ceně IV.kat. na 2.400m pro 3-leté a starší koně předvedla výborný finiš a získala čtvrté místo a v příští sezóně se na ni budeme velmi těšit.


ČÁRYREJKA


 

VCH 5.10.: DRUHÉ MÍSTO pro KLEONNA!!

11. 10. 2014

Ve svém třetím životním startu tříletý KLEONNE(Egerton) naznančil, že snad začíná chápat, co to znamená být dostihovým koněm a v ceně IV.kat. na 2.200m pro 3-leté a starší koně obsadil po aktivním průběhu pěkné druhé místo. V sedle měl opět jezdkyni Kateřinu Hlubučkovou.Bohužel další negativní start si na konto připsala tříletá zástupkyně TVD-Technická výroba a.s. DETEKCE(Bully Pulpit). V hlavním dostihu dne Memoriálu Harryho Petrlíka (II.kat. 1.600m, 3-leté a starší klisny) měla opět problémy ve startovacích boxech a do dostihu odskočila s neřešitelnou ztrátou na zbytek pole..


PARDUBICE 12.10.: CHERI HONEY na start KŘIŠŤÁLOVÉHO POHÁRU; TAMMY´N CLASSY do CENY VLTAVY!!

11. 10. 2014

Rok se s rokem sešel a je tu opět pardubický galamítink! Loni a předloni náš chov výborně prezentoval ČÁRIRAY, který bohužel letos vinou zranění startovat nemůže, ale nakonec se našli jiní, kteří jej zkusit nahradit.


Do Pardubic míříme s CHERI HONEY, naším svěřencem, reprezentujícím barvy stáje TVD-Technická výroba a.s.. Hany bude startovat v Křišťálovém poháru (NL, proutky, 4.100m) a v sedle bude mít jako minule jezdce Petra Tůmu.


V Ceně Vltavy (NL, steeplechase-cross country, 4.500m) by se zase měl objevit náš odchovanec TAMMY´N CLASSY, reprezentant stáje Lokotrans v přípravě S.Kováře. Classik začal letošní sezónu velmi dobře, ale v druhém startu se bohužel zranil a musel se léčit. Jeho aktuální forma je tak otázkou. V sedle bude mít svého stálého jezdce Jana Derycha.

NOVÉ PŘÍRUSTKY VE STÁJI: SHE DAISY, RECIS a CEJKA:))

1. 10. 2014

V posledních týdnech se naše stáj rozrostla o tři kobylky - dvě dvouleté a jedno odstávče


Vzhledem k tomu, že v r. 2011 jsme nezapouštěli žádnou naši klisnu a jeden ročník, tak ve stáji chybí, rozhodli jsme se přikoupit:)) V Hluku u p.Šimčíka se nám svým exteriérem, původem (i jménem) zalíbila hnědka SHE DAISY(Egerton-Shenai), příslušnice výborné napajedelské rodiny založené klisnou SHEHREMA, úspěšné jak v rovinovém, tak překážkovém provozu. Jako závdavek jsem ale k "Daisy" dostali ještě RECIS(Security Risk-Redarmona). Bábou Recis je na dráze i chovu úspěšná RED MORNING, tak se snad kobylka ukáže v lepším světle než zatím její sourozenci..


Roční kobylku jsme si už dříve zamluvili v chovu p. Pšurného, aby naše Častuška nevyrůstala bez vrstevnice. Je jí velmi líbivá a hodná CEJKA (Sharpour-Cake of Luck). Matka dokázala třikrát zvítězit na sprinterských distancích a Cejka je prvním, ale zatím to vypadá že povedeným, potomkem:)).


 

VCH 28.9.: DRUHÉ místo pro CHERI HONEYHO, V BRNĚ zase pro INARCU

28. 09. 2014

Třetí letošní start a první na proutěnkách absolvoval o svatováclavské neděli osmiletý CHERI HONEY(Look Honey). V dostihu třetí kat. na 3.300m jej vedl Petr Tůma a nastupoval do něj jako třetí sázková šance. Hany absovoval většinu dostuhu v klidu ve středu pole a v cílové rovince zabojoval, jak je jeho dobrým zvykem a získal pěkné druhé místo:)) Cheri Honey zastupuje stáj TVD-Technická výroba, a.s.


Nedařilo se ale Hanyho stájové kolegyni DETEKCI(Bully Pulpit), která poprvé ve své kariéře neměla o dostizích "svůj den", zlobila v boxech a po špatném startu se už v hdcpu IV.kat na 1.200m neodlepila z osmé pozice.


V Brně nás naopak mile překvapila INARCA(House Rules), která konečně po dvou smolných startech, zdárně absolvovala celý kurz dostihu. Ve steeplechase IV.kat na 3.600m pro 4-leté koně si se svým stálým jezdcem Janem Derychem doběhla pro druhé místo. Inarca zastupuje stáj Kameňák s.r.o. a připravuje ji Stanislav Kovář.


Cheri Honey

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42  »
< zpět | nahoru^ | mapa webu
© DZOLO 2006